E2SB40E000104E
DigiKeyn tuotenumero
3186-E2SB40E000104ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
3186-E2SB40E000104ECT-ND - Cut Tape (CT)
3186-E2SB40E000104EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
E2SB40E000104E
Kuvaus
XTAL 2520 40MHZ, 12PF/7/10/-30+9
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 MHz ±7ppm Kiteet 12pF 25 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
12pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
25 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-30°C – 90°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
40 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±10ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±7ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)