RCE5C2A102J0M1H03A
DigiKeyn tuotenumero
490-7423-1-ND - Cut Tape (CT)
490-7423-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCE5C2A102J0M1H03A
Kuvaus
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
Tarkka kuvaus
1000 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
RCE5C2A102J0M1H03A -mallit
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,098" lev. (3,60mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C