PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
PKLCS1212E24A0-R1
DigiKeyn tuotenumero
490-5958-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5958-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5958-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PKLCS1212E24A0-R1
Kuvaus
BUZZER PIEZO 1.5V 12X12MM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 1.5 V 2,4kHz 75dB @ 1,5V, 10cm Kiinnitys pintaan Juotosanturat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PKLCS1212E24A0-R1 -mallit
Kategoria
Teknologia
Pietso
Valmistaja
Murata Electronics
Käyttötila
Yksi ääni
Sarja
Äänenpainetaso (SPL)
75dB @ 1,5V, 10cm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Portin sijainti
Sivu
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulon tyyppi
Unipolaarinen
Terminointi
Juotosanturat
Jännite – nimellinen
1.5 V
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,472" lev. (12,00mm x 12,00mm)
Jännitealue
12,5V (maks.)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,126" (3,20mm)
Taajuus
2,4kHz