CT12P-25S400-4
DigiKeyn tuotenumero
2603-CT12P-25S400-4TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2603-CT12P-25S400-4CT-ND - Cut Tape (CT)
2603-CT12P-25S400-4DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT12P-25S400-4
Kuvaus
BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 3 V 1mA 4kHz 70dB @ 3V, 10cm Kiinnitys pintaan Juotosanturat
EDA/CAD-mallit
CT12P-25S400-4 -mallit
Kategoria
Käyttötila
Yksi ääni
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
70dB @ 3V, 10cm
Digi-Reel®
Virta - syöttö
1mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Sivu
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
3 V
Terminointi
Juotosanturat
Jännitealue
25V
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,472" lev. (12,00mm x 12,00mm)
Taajuus
4kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,110" (2,80mm)