CT12P-30S200-1
DigiKeyn tuotenumero
2603-CT12P-30S200-1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2603-CT12P-30S200-1CT-ND - Cut Tape (CT)
2603-CT12P-30S200-1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT12P-30S200-1
Kuvaus
12X12MM SMT 2000HZ
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Summerit Muutin, Ulkoisesti ohjattu Pietso 3 V 3mA 2kHz 70dB @ 3V, 10cm Kiinnitys pintaan Juotosanturat
EDA/CAD-mallit
CT12P-30S200-1 -mallit
Kategoria
Teknologia
Pietso
Valmistaja
Challenge Electronics
Äänenpainetaso (SPL)
70dB @ 3V, 10cm
Digi-Reel®
Virta - syöttö
3mA
Osan tila
Aktiivinen
Portin sijainti
Sivu
Ohjauspiiristö
Muutin, Ulkoisesti ohjattu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulon tyyppi
Huippu-huippu-signaali
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
3 V
Terminointi
Juotosanturat
Jännitealue
1 – 30V
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,472" lev. (12,00mm x 12,00mm)
Taajuus
2kHz
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,122" (3,10mm)