NXFT15XV103FEAB050
DigiKeyn tuotenumero
490-NXFT15XV103FEAB050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NXFT15XV103FEAB050
Kuvaus
NTC TEMP SENSOR
EDA/CAD-mallit
NXFT15XV103FEAB050 -mallit
Kategoria
B25/50
3936K
B25/85
3977K
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Teho - maksimi
3 mW
Resistanssi ohmeina @ 25°C
10k
Pituus - liitosjohdin
1,97" (50,00mm)
Vastuksen toleranssi
±1%
B-arvon toleranssi
±1%