NXFT15XV103FEAB035
DigiKeyn tuotenumero
490-NXFT15XV103FEAB035TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NXFT15XV103FEAB035
Kuvaus
NTC THERMISTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
EDA/CAD-mallit
NXFT15XV103FEAB035 -mallit
Kategoria
B25/50
3936K
B25/85
3977K
Sarja
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
3 mW
Resistanssi ohmeina @ 25°C
10k
Pituus - liitosjohdin
1,38" (35,00mm)
Vastuksen toleranssi
±1%
B-arvon toleranssi
±1%