NXFT15XH103FEAB025
DigiKeyn tuotenumero
NXFT15XH103FEAB025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NXFT15XH103FEAB025
Kuvaus
THERMISTOR NTC 10KOHM
EDA/CAD-mallit
NXFT15XH103FEAB025 -mallit
Kategoria
B25/85
3434K
Valmistaja
Murata Electronics
B25/100
3455K
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Teho - maksimi
3 mW
Pituus - liitosjohdin
0,98" (25,00mm)
Resistanssi ohmeina @ 25°C
Vastuksen toleranssi
±1%
Pakkaus / kotelo
Koaksiaalijohdon tukilevy
B-arvon toleranssi
±1%