NFM21PC225B0J3D
DigiKeyn tuotenumero
490-6982-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6982-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6982-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM21PC225B0J3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0805
Tarkka kuvaus
2.2 µF Läpisyöttökondensaattorit 6,3V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
EDA/CAD-mallit
NFM21PC225B0J3D -mallit
Kategoria
Virta
4 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
20mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitanssi
2.2 µF
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
6,3V