NFM15PC105R0J3D
DigiKeyn tuotenumero
490-NFM15PC105R0J3DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-NFM15PC105R0J3DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-NFM15PC105R0J3DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NFM15PC105R0J3D
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Tarkka kuvaus
1 µF Läpisyöttökondensaattorit 6,3V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrinen), 3 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NFM15PC105R0J3D -mallit
Kategoria
Virta
2 A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
30mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Kapasitanssi
1 µF
Korkeus (maks.)
0,014" (0,35mm)
Toleranssi
±20%
Päätuotenumero
Jännite – nimellinen
6,3V