GRT1885C2A390JA02D on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
39 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
GRT1885C2A390JA02D
DigiKeyn tuotenumero
490-GRT1885C2A390JA02DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRT1885C2A390JA02D
Kuvaus
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GRT1885C2A390JA02D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)