GRT1555C2A390JA02D on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
39 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
GRT1555C2A390JA02D
DigiKeyn tuotenumero
490-GRT1555C2A390JA02DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRT1555C2A390JA02D
Kuvaus
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0402
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GRT1555C2A390JA02D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)