GCM1555C2A390JE02D on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
39 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
GCM1555C2A390JE02D
DigiKeyn tuotenumero
490-GCM1555C2A390JE02DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GCM1555C2A390JE02D
Kuvaus
CAP CER 39PF 100V C0G 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)