GRM1885C2A121GA01J on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Murata Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Walsin Technology Corporation
KEMET
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
120 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
GRM1885C2A121GA01J
DigiKeyn tuotenumero
GRM1885C2A121GA01J-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM1885C2A121GA01J
Kuvaus
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GRM1885C2A121GA01J -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±2%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)