HH18N121G101CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-HH18N121G101CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HH18N121G101CT
Kuvaus
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 pF ±2% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkea Q, Matala häviö, Erittäin matala ESR
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)