GRM15XR71C103KA86D
DigiKeyn tuotenumero
490-6370-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-6370-1-ND - Cut Tape (CT)
490-6370-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GRM15XR71C103KA86D
Kuvaus
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X7R 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GRM15XR71C103KA86D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,012" (0,30mm)