GJM0335C1H1R2BB01D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | GJM0335C1H1R2BB01D |
Kuvaus | CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0201 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1.2 pF ±0,1pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0201 (0603 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | GJM0335C1H1R2BB01D -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm) |
Toleranssi ±0,1pF | Paksuus (maks.) 0,013" (0,33mm) |