GJM0335C1H1R2BB01D
DigiKeyn tuotenumero
490-17153-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-17153-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17153-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GJM0335C1H1R2BB01D
Kuvaus
CAP CER 1.2PF 50V C0G/NP0 0201
Tarkka kuvaus
1.2 pF ±0,1pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0201 (0603 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GJM0335C1H1R2BB01D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
±0,1pF
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)