GCM1885C2A390JA16J on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Murata Electronics
Varastossa: 42 061
Tekniset tiedot
YAGEO
KEMET
TDK
Cal-Chip Electronics, Inc.
39 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
GCM1885C2A390JA16J
DigiKeyn tuotenumero
GCM1885C2A390JA16J-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GCM1885C2A390JA16J
Kuvaus
CAP CER 39PF 100V C0G/NP0 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
GCM1885C2A390JA16J -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±5%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)