DLW5BTZ142TQ2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLW5BTZ142TQ2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLW5BTZ142TQ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW5BTZ142TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW5BTZ142TQ2L
Kuvaus
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 56mOhm
EDA/CAD-mallit
DLW5BTZ142TQ2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
56mOhm
Jänniteluokitus – DC
100V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,197" lev. (5,00mm x 5,00mm)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedanssi taajuudella
1.4 kOhms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
1,5A