DLW5ATN500MQ2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLW5ATN500MQ2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLW5ATN500MQ2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW5ATN500MQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW5ATN500MQ2L
Kuvaus
CMC 6A 2LN 50 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 50 Ohms @ 100 MHz 6A DCR 13mOhm
EDA/CAD-mallit
DLW5ATN500MQ2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
13mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,142" lev. (5,00mm x 3,60mm)
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,093" (2,35mm)
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Impedanssi taajuudella
50 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
6A