DLW32PH122XK2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLW32PH122XK2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLW32PH122XK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW32PH122XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW32PH122XK2L
Kuvaus
CMC 1.2A 2LN 1.2KOHM SMD AECQ200
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1.2 kOhms @ 100 MHz 1,2A DCR 60mOhm
EDA/CAD-mallit
DLW32PH122XK2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
60mOhm
Jänniteluokitus – DC
60V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedanssi taajuudella
1.2 kOhms @ 100 MHz
Virtaluokitus (maks.)
1,2A