DFE2MCAH2R2MJ0L
DigiKeyn tuotenumero
490-18397-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-18397-1-ND - Cut Tape (CT)
490-18397-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFE2MCAH2R2MJ0L
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 1.4A 169 MOHM
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.4 A 169mOhm maks. 0806 (2016 metrinen)
DC-resistanssi (DCR)
169mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Induktanssitaajuus - testi
1 MHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,063" lev. (2,00mm x 1,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,047" (1,20mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,7A