CSTNE16M0VH3L000R0
DigiKeyn tuotenumero
490-17952-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-17952-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17952-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSTNE16M0VH3L000R0
Kuvaus
CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz Keraaminen Resonaattorit Sisäänrakennettu kondensaattori 15 pF ±0,11% 40 Ohms -40°C – 85°C Kiinnitys pintaan
EDA/CAD-mallit
CSTNE16M0VH3L000R0 -mallit
Kapasitanssi
15 pF
Sarja
Impedanssi
40 Ohms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
16 MHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,051" lev. (3,20mm x 1,30mm)
Taajuuden vakaus
±0,11%
Korkeus
0,039" (1,00mm)
Taajuustoleranssi
±0,07%