YFF21AC1C474MT0Y0N
DigiKeyn tuotenumero
445-175335-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175335-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175335-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF21AC1C474MT0Y0N
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.47 µF Läpisyöttökondensaattorit 16V 1 A 0805 (2012 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
YFF21AC1C474MT0Y0N -mallit
Kategoria
Virta
1 A
Valmistaja
TDK
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Kytkentähäviö
30dB @ 400kHz – 3GHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Läpisyöttö
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Kapasitanssi
0.47 µF
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Jännite – nimellinen
16V