BLM21PG220SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM21PG220SZ1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM21PG220SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM21PG220SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21PG220SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 22 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
22 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 6A 9mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21PG220SZ1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
9mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
22 Ohms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
6A