BLM21AG121SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-1038-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1038-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1038-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21AG121SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 800mA 100mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21AG121SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
800mA