BLM18SP221SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM18SP221SZ1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM18SP221SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM18SP221SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18SP221SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2,8A 40mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM18SP221SZ1D -mallit
Virtaluokitus (maks.)
2,8A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
40mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)