FC-135R 32.7680KA-E3
DigiKeyn tuotenumero
SER4074TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SER4074CT-ND - Cut Tape (CT)
SER4074DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FC-135R 32.7680KA-E3
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 6pF 50 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
6pF