BLM18GG471SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5981-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5981-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5981-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM18GG471SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 200mA 1,3Ohm
EDA/CAD-mallit
BLM18GG471SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,3Ohm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,035" (0,90mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
200mA