BLM15GG221SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-5197-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5197-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5197-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15GG221SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 300mA 700mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM15GG221SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
700mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
300mA