BLM18AG102SN1D on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
TDK
Varastossa: 125 763
Tekniset tiedot
Suora
TDK
Varastossa: 93 097
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Samankaltainen
Würth Elektronik
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 450mA 500mOhm