MFBW1V1608-102-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MFBW1V1608-102-R |
Kuvaus | FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 19 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 500mA 550mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 500mA |
Valmistaja Eaton - Electronics Division | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 550mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Johtojen lukumäärä 1 | Korkeus (maks.) 0,039" (1,00mm) |
Impedanssi taajuudella 1 kOhms @ 100 MHz | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |