BLM15PX331SH1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM15PX331SH1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM15PX331SH1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM15PX331SH1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15PX331SH1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
330 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 1,2A 150mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM15PX331SH1D -mallit
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
330 Ohms @ 100 MHz
Virtaluokitus (maks.)
1,2A