DLW43MH201XK2L
DigiKeyn tuotenumero
490-DLW43MH201XK2LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-DLW43MH201XK2LCT-ND - Cut Tape (CT)
490-DLW43MH201XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DLW43MH201XK2L
Kuvaus
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 110mA DCR 4,5Ohm
EDA/CAD-mallit
DLW43MH201XK2L -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
4,5Ohm
Jänniteluokitus – DC
20V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,126" lev. (4,50mm x 3,20mm)
Korkeus (maks.)
0,114" (2,90mm)
Induktanssi taajuudella
200 µH @ 100 kHz
Virtaluokitus (maks.)
110mA