BLM15BX121SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-11921-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-11921-1-ND - Cut Tape (CT)
490-11921-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM15BX121SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 600mA 170mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM15BX121SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
600mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
170mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,022" lev. (1,00mm x 0,55mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz