MFBM1V1005-121-R
DigiKeyn tuotenumero
283-MFBM1V1005-121-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-MFBM1V1005-121-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-MFBM1V1005-121-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MFBM1V1005-121-R
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 800mA 150mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
800mA
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,026" (0,65mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz