BLM02AX121SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM02AX121SN1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM02AX121SN1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM02AX121SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM02AX121SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferriittitukilevyt ja sirut 01005 (0402 metrinen) 250mA 500mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM02AX121SN1D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
500mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
01005 (0402 metrinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus (maks.)
0,009" (0,22mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,016" pit. x 0,008" lev. (0,40mm x 0,20mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
250mA