BLM02BX121SN1D | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BLM02BX121SN1D |
Kuvaus | FERRITE BEAD 120 OHM 01005 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 01005 (0402 metrinen) 350mA 500mOhm |
EDA/CAD-mallit | BLM02BX121SN1D -mallit |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 350mA |
Valmistaja Murata Electronics | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 500mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 01005 (0402 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,009" (0,22mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,016" pit. x 0,008" lev. (0,40mm x 0,20mm) |
Impedanssi taajuudella 120 Ohms @ 100 MHz | Päätuotenumero |