BLA31AG121SN4D
DigiKeyn tuotenumero
490-1000-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1000-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1000-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLA31AG121SN4D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 4 Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen), ryhmä, 8 juotoskohtaa piirilevylle 150mA 200mOhm
EDA/CAD-mallit
BLA31AG121SN4D -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
200mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), ryhmä, 8 juotoskohtaa piirilevylle
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
150mA