CAY16-2201F4LF
DigiKeyn tuotenumero
CAY16-2201F4LFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CAY16-2201F4LFCT-ND - Cut Tape (CT)
CAY16-2201F4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAY16-2201F4LF
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
Tarkka kuvaus
2,2k Ohm ±1% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
EDA/CAD-mallit
CAY16-2201F4LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
62,5mW
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Resistanssi (ohmia)
2,2k
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±1%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)