BHX1-2450-PC
DigiKeyn tuotenumero
BHX1-2450-PC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BHX1-2450-PC
Kuvaus
BATT RETAINER COIN 24.5MM PC PIN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Akku Pidätin Kolikko, 24,5mm 1 Kennot PC-kosketinnasta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BHX1-2450-PC -mallit
Kategoria
Akkukennon koko
Valm.
Kennojen lukumäärä
1
Sarja
Akkusarja
2450
Pakkaustapa
Pussi
Asennustyyppi
PCB, Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Akun tyyppi, toiminto
Nappiparisto, Pidätin
Korkeus kortin yläpuolella
0,213" (5,40mm)