0430300003-12-W0-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300003-12-W0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300003-12-W0-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Valkoinen
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 150
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 450
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 180
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE
6" PRE-CRIMP A2040W WHITE