0430300003-12-A0-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300003-12-A0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300003-12-A0-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Väri
Oranssi
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 450
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 180
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Varastossa: 318
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE