0430300003-03-A0-D
DigiKeyn tuotenumero
0430300003-03-A0-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300003-03-A0-D
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 20 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
20 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Oranssi
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
3,00" (76,20mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
8" PRE-CRIMP A2040A ORANGE