0430300003-03-R4
DigiKeyn tuotenumero
0430300003-03-R4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300003-03-R4
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Punainen
Pituus
3,00" (76,20mm)
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 350
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 250
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED
8" PRE-CRIMP A2015R RED