0430300003-03-G4
DigiKeyn tuotenumero
0430300003-03-G4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300003-03-G4
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 24 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
24 AWG
Väri
Vihreä
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
3,00" (76,20mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 250
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Varastossa: 350
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2015G GREEN
4" PRE-CRIMP A2015G GREEN
5" PRE-CRIMP A2015G GREEN
6" PRE-CRIMP A2015G GREEN
Varastossa: 90
8" PRE-CRIMP A2015G GREEN