0430300002-03-R2
DigiKeyn tuotenumero
0430300002-03-R2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300002-03-R2
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Valmistaja
Molex
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Osan tila
Aktiivinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Johtimien lukumäärä
1
Pituus
3,00" (76,20mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Varastossa: 140
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016R RED
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED
8" PRE-CRIMP A2016R RED