0430300002-03-G2
DigiKeyn tuotenumero
0430300002-03-G2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0430300002-03-G2
Kuvaus
3" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vihreä 22 AWG Hyppyjohto Liitin – kaapeli (pyöreä) Kulta 3,00" (76,20mm)
Kategoria
Johdon paksuus
22 AWG
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Väri
Vihreä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Kontaktin pää
Liitin – kaapeli (pyöreä)
Pituus
3,00" (76,20mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 140
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
3" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Varastossa: 0
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
3" PRE-CRIMP A2016N BROWN
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2016G GREEN
4" PRE-CRIMP A2016G GREEN
5" PRE-CRIMP A2016G GREEN
6" PRE-CRIMP A2016G GREEN
8" PRE-CRIMP A2016G GREEN