0039000428-12-R9-D
DigiKeyn tuotenumero
0039000428-12-R9-D-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0039000428-12-R9-D
Kuvaus
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 18 AWG Hyppyjohto Liitin – liitin Kulta 12,0" (304,8mm)
Kategoria
Johdon paksuus
18 AWG
Kontaktin pää
Liitin – liitin
Pituus
12,0" (304,8mm)
Vaihtoehtoinen väri
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Varastossa: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Vaihtoehtoinen pituus
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED